Tu jesteś:

Hines pomaga przesiąść się na rower

Hines, jedna z najbardziej renomowanych firm na globalnym rynku nieruchomości, nawiązała współpracę z Mobilnym Serwisem Rowerowym. W rezultacie, w dniach 17-18 czerwca 2020 roku pracownicy biurowców Ambassador Office Building, Nestlé House oraz Sky Office Center mogą dokonać bezpłatnego przeglądu swoich rowerów. Akcja pod nazwą Bike Days prowadzona jest w ramach programu HinesGO, którego celem jest promowanie ekologicznych postaw i rozwiązań wśród najemców budynków biurowych z portfolio Hines.

Od dawna zachęcamy naszych pracowników i najemców do podróżowania do pracy na rowerze, ponieważ przynosi to korzyści zarówno dla zdrowia, jaki i środowiska. W naszych biurowcach zapewniamy rowerzystom odpowiednią infrastrukturę – przede wszystkim stojaki, a coraz częściej także szatnie z szafkami do przechowywania rzeczy oraz prysznicami. Co roku organizujemy też Bike Days, w ramach których można skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu oferującego przeglądy i drobne usługi naprawcze. W obecnej sytuacji epidemicznej rola roweru zyskuje na znaczeniu ze względów bezpieczeństwa, dlatego tym bardziej chcemy przekonać pracowników naszych budynków biurowych do regularnego korzystania z tego środka transportu. Tegoroczne Bike Days to świetna okazja, aby sprawdzić stan swojego pojazdu i rozpocząć sezon rowerowy – mówi Joanna Siwak, Marketing Manager w Hines Polska.

Mobilny Serwis Rowerowy oferuje bezpłatną regulację hamulców i przerzutek, smarowanie łańcucha, kontrolę luzu łożysk steru oraz suportu, a także sprawdzanie połączeń gwintowych oraz ciśnienia w ogumieniu. Możliwe są także ewentualne drobne naprawy i wymiana części eksploatacyjnych, przy czym koszty nowych elementów ponosi właściciel pojazdu.

Zrównoważony rozwój jest jednym z fundamentów działalności Hines na całym świecie. Firma nie tylko wdraża ekologiczne rozwiązania w obiektach należących do jej portfolio, ale też edukuje swoich pracowników i najemców oraz zarządców nieruchomości, jak mogą ograniczyć wpływ na środowisko. Inicjatywy, które można podjąć w biurowcach, zostały opisane w autorskim przewodniku Hines po zielonym budynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×