Tu jesteś:

Grupa KUC dla Bonarka City Center

Od lutego 2011 roku „Firma Reklamowa KUC” i Agencja PR „Plus Communication”, wchodzące w skład Grupy KUC, odpowiedzialne są za kompleksową obsługę marketingową Bonarka City Center w Krakowie.

Firma Reklamowa KUC wraz z Plus Communication poprowadzą zintegrowane działania reklamowe obejmujące kampanię wizerunkową, działania PR-owe i prosprzedażowe repozycjonujące obiekt na rynku centrów handlowych w południowej Polsce.

- Zdecydowaliśmy się oddać prace nad wizerunkiem Bonarki Grupie KUC, która specjalizuje się w obsłudze centrów handlowych od ponad 10 lat. Sukcesy jej obecnych i poprzednich klientów dobrze wróżą Bonarce - mówi Mariola Rogóż, zastępca Dyrektora Zarządzającego oraz Dyrektor Marketingu i Najmu Bonarki.

Kampania reklamowa centrum rozpocznie się w marcu i zrealizowana zostanie na nośnikach reklamy zewnętrznej, prasie, obejmie także działania prowadzone w internecie.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×