Tu jesteś:

Gala PRCH Retail Awards

17. października w warszawskiej Fabryce Trzciny, Polska Rada Centrów Handlowych ogłosi Laureatów czwartej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards 2013.

Konkurs powstał w 2010 r. aby promować i nagradzać firmy odpowiedzialne za tworzenie wysokich standardów w branży centrów i sieci handlowych. W tym roku o te najważniejsze w branży nagrody ubiegają się firmy w 13 kategoriach konkursowych. The City jest partnerem medialnym wydarzenia.

Przed ceremonią nagród, którą poprowadzi Marcin Prokop wraz z Anną Szmeja-Kroplewską, dyrektor generalną PRCH, odbędzie się bankiet będący okazją do nawiązania nowych i podtrzymania istniejących relacji biznesowych. Polska Rada Centrów Handlowych przewiduje udział ponad 350 kluczowych przedstawicieli branży nieruchomości handlowych: deweloperów, inwestorów, zarządców i sieci handlowych, w tym ponad 180 prezesów i dyrektorów generalnych współpracujących z radą. 

 

Więcej informacji

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×