Tu jesteś:

CH Forum: nowa kampania niebawem, kolejna znana twarz w Gliwicach

Sesja zdjęciowa do nowej kampanii CH Forum Gliwice

Nowa kampania gliwickiego centrum ruszy w marcu i rozpocznie się prezentacją layoutu reklamującego sezon nowych kolekcji. Później przyjdzie czas na pozostałe kompozycje graficzne, z dwunastu przygotowanych w studiu i w agencji. Kampanię z Małgorzatą Sochą dla CH Forum przygotowała krakowska Firma Reklamowa Kuc.

Kampania wiosna 2012 – zima 2013 nosi nazwę „Breaking news”. Jej styl i charakter zdjęć oddawać będzie klimat magazynów lajfstajlowych, a każdy z tematów kampanii podany zostanie w formie newsa.

– Od lat konsekwentnie budujemy nasz wizerunek współpracując ze znanymi osobistościami ze świata show biznesu. Udział Małgorzaty Sochy w naszej całorocznej kampanii jest tego wyrazem. Jej osoba idealnie wpisuje się w przyjętą na najbliższy okres strategię. Będziemy nią promować centrum jako miejsce okazji i premier handlowych, niecodziennych wydarzeń, nowinek ze świata mody. Pani Socha to także osoba zaangażowana w projekty charytatywne, co miało dla nas znaczenie przy wyborze – tłumaczy Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzający CH Forum Gliwice z ramienia Avestus Real Estate.

W poprzednich kampaniach reklamowych CH Forum korzystało z wizerunku innych gwiazd: Oli Kuligowskiej, Magdy Mołek oraz Agnieszki Włodarczyk.

Sesja zdjęciowa do nowej kampanii CH Forum Gliwice

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×