Tu jesteś:

Adgar walczy z rakiem piersi

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi.Rrak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet? Największe ryzyko zachorowań dotyczy kobiet w wieku od 50 do 69 lat. 

Dlatego w środę 17 października, w godzinach 9:00-16:00, zapraszamy na bezpłatną Mammografię Cyfrową w mammobusie, który będzie stał przed budynkiem Adgar Plaza. Mammografia jest obecnie najskuteczniejszą metodą diagnostyki raka piersi. Pozwala na wykrycie zmian bezobjawowych i niewyczuwalnych podczas regularnej samokontroli. Badanie trwa jedynie kilka minut i jest całkowicie bezpieczne. Warto zatem poświęcić tę chwilę i zadbać o swoje zdrowie. 

Mammografia dla Pań w wieku od 50 do 69 lat które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonały badania, jest bezpłatne.Dla Pań powyżej 40 roku życia przeznaczyliśmy pule 60 bezpłatnych badań na które obowiązują zapisy. Oczywiście Panie które nie załapią się na naszą listę będą mogły odbyć badanie w promocyjnej cenie 60 PLN. 

W razie zainteresowania zapisami na badania prosimy o kontakt z anastasia.mlynarczyk@adgar.pl do piątku 12 października. Pamiętajcie wcześniejsze wykrycie nowotworu daję olbrzymią szansę na całkowite wyleczenie. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×