Tu jesteś:

Wydarzenia

Seminarium PRCH Retail Trends

Polska Rada Centrów Handlowych zaprasza na II edycję seminarium PRCH Retail Trends. 18 marca w Warsaw Marriott Hotel zaproszeni eksperci omówią najnowsze trendy w zakresie badań, rozwoju i inwestycji w centrach i sieciach handlowych.

więcej Seminarium PRCH Retail Trends 

Real Estate Conference w SGH

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić na konferencję Real Estate Conference, która odbędzie się 10 grudnia 2012 r. (poniedziałek) w Auli 4b w budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który znajduje się przy Al. Niepodległości 128.

więcej Real Estate Conference w SGH 

Biznes na Warmii i Mazurach

Poznać, porozmawiać, zaprosić na Warmię i Mazury - takie cele przyświecają marszałek Annie Wasilewskiej oraz pozostałym przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiemu województwa, którzy spotkają się na uroczystym śniadaniu biznesowym z reprezentantami firm, organizacji gospodarczych i ambasad z krajów Północnej Europy.

więcej Biznes na Warmii i Mazurach 

Gala PRCH Retail Awards już 18 października

18. października w warszawskiej Fabryce Trzciny Polska Rada Centrów Handlowych, ogłosi Laureatów trzeciej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards  na najlepsze centrum i sieć handlową oraz kampanie marketingowe. Po ceremonii rozdania nagród, którą poprowadzi Marcin Prokop, odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji Gino Rossi, YES Biżuteria oraz INGLOT, a także uroczysty bankiet z udziałem Gwiazd, które wezmą udział w licytacji charytatywnej na rzecz Fundacji Dr Clown.

więcej Gala PRCH Retail Awards już 18 października 

New Europe GRI 2012 odbędzie się 26-27 listopada w Warszawie

W dniach 26-27 listopada w Warszawie, na konferencji New Europe GRI 2012 zgromadzą się czołowi międzynarodowi i lokalni decydenci napędzający branżę nieruchomości w Europie Centralnej i Wschodniej.

więcej New Europe GRI 2012 odbędzie się 26-27 listopada w Warszawie 

Najnowsze trendy w centrach i sieciach handlowych

19. września br. po raz pierwszy odbyło się seminarium PRCH Retail Trends dla przedstawicieli sieci i centrów handlowych, którego organizatorem była Polska Rada Centrów Handlowych. Zaproszeni eksperci omówili zagadnienia, które w ciągu najbliższych lat będą miały największy wpływ na wyniki i rozwój branży retail.

więcej Najnowsze trendy w centrach i sieciach handlowych 

Sytuacje kryzysowe w branży nieruchomości i budownictwie. Cykl życia kryzysu.

Ciszewski MSL Financial Communications zaprasza 27 września o godz. 13.45 na konferencję, poświęconą sytuacjom kryzysowym i ich konsekwencjom biznesowym, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie.

więcej Sytuacje kryzysowe w branży nieruchomości i budownictwie. Cykl życia kryzysu. 

JLL: Charytatywny turniej siatkówki już pojutrze

Firmy z branży nieruchomości, w najbliższy czwartek, 2 sierpnia rozegrają Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej. Impreza organizowana przez Jones Lang LaSalle odbędzie się w klubie La Playa Music Bar.

 

więcej JLL: Charytatywny turniej siatkówki już pojutrze 

RICS rozmawia o nieruchomościach w największych miastach świata

RICS, jako międzynarodowa instytucja skupiająca się na rozwoju branży nieruchomości oraz promowaniu standardów zorganizował cykl spotkań specjalistów z najważniejszych rynków europejskich. W tym roku, w spotkaniu Roundtables wzięli udział przedstawiciele największych firm działających na rynku polskim.

więcej RICS rozmawia o nieruchomościach w największych miastach świata 

Czwarta edycja PLGBC Green Building Symposium

W dniach 9-10 października w Warszawie odbędzie się czwarta edycja PLGBC Green Building Symposium. Jest to Konferencja zadedykowana zielonemu budownictwu, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego.

więcej Czwarta edycja PLGBC Green Building Symposium 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×