Tu jesteś:

Zdrojowa Invest powalczy o Polskie Tatry

Jan Wróblewski, członek zarządu Zdrojowej Invest.

Minister Skarbu Państwa informuje, iż po analizie złożonych odpowiedzi na publicznie ogłoszone zaproszenie do negocjacji w sprawie nabycia 71,87 proc. akcji spółki „Polskie Tatry” S.A. podjął decyzję o dopuszczeniu do dalszego etapu procesu prywatyzacji 4 firm.

Ministerstwo do dalszego etapu zaprosiło konsorcjum: Wartico Invest i Mazur – Tourist, Nosalowy Dwór, spółkę akcyjną Polskie Koleje Górskie oraz kołobrzeski holding inwestycyjno-hotelarski Zdrojowa Invest.

– Cieszymy się, że nasza wiarygodność i pozycja na rynku została doceniona przez zaproszenie nas do dalszych negocjacji przez Skarb Państwa. Liczymy, że nasza ostateczna oferta i największe doświadczenie pozwoli na sfinalizowanie przejęcia większościowego pakietu akcji spółki i liczymy również na pozytywne rozmowy z miastem Zakopane. Nie będziemy jednak konkurowali kwotą oferty za wszelką cenę, ale w granicach opłacalności finansowej i mając na uwadze dalszy rozwój holdingu, w tym także kadrowy.– powiedział Jan Wróblewski, członek zarządu Zdrojowej Invest.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×