Tu jesteś:

Zapraszamy na Dzień Budownictwa i Rynku Nieruchomości

W ramach nadchodzących Dni Belgijskich 2016, w dniu 13 października 2016 roku w Warszawie odbędzie się Dzień Budownictwa i Rynku Nieruchomości (Construction and Real Estate Day – CRED). Partnerem medialnym spotkania jest magazyn The City. 

Wydarzenie organizowane jest przez Belgijską Izbę Gospodarczą przy wsparciu Przedstawicielstw Ekonomicznych Regionów Brukseli, Flandrii oraz Walonii w Polsce. Tego dnia w budynku Warsaw Spire, należącym do grupy Ghelamco, zgromadzi się liczne grono uznanych profesjonalistów działających na rynkach nieruchomości od wielu lat. 

Dzień Budownictwa i Rynku Nieruchomości podzielony będzie na trzy części: pierwsza z nich to wizyta w inwestycjach nieruchomościowych prowadzonych w Warszawie przez belgijskie firmy takie jak: BPI Polska Development, CFE Polska, Ghelamco Polska, Matexi Polska oraz OKRE Development. Kolejną częścią wydarzenia będzie seminarium dotyczące budownictwa i rynku nieruchomości. Panele dyskusyjne organizowane w ramach seminariów dotyczyć będą między innymi potencjału polskiego rynku budownictwa i nieruchomości, innowacji w budownictwie i w sektorze nieruchomości, a także możliwości inwestycyjnych kreowanych przez polski rynek w tym w szczególności w sektorach handlowym, rekreacyjnym, czy hotelowym.

Udział w panelach dyskusyjnych wezmą znani eksperci z rynku nieruchomości, między innymi:

  • Jeroen van der Toolen – Dyrektor Zarządzający Ghelamco Polska
  • Mirosław Bednarek – Prezes Zarządu Matexi Polska
  • Bruno Lambrecht – Dyrektor Generalny CFE Polska
  • John Bańka – Dyrektor w Colliers International
  • Marc Dillen – Dyrektor Flamandzkiej Konfederacji Budownictwa
  • Piotr Miecznikowski – Przewodniczący stowarzyszenia “BIM dla polskiego budownictwa”
  • Daniel Heinst – Dyrektor Generalny w Holiday Park Kownaty (Majaland)
  • Piotr Goździewicz – Dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych w BNP Paribas Real Estate

Seminarium będzie miało charakter otwarty, a dyskusja będzie tworzyć się na bieżąco w oparciu o zagadnienie i pytania podniesione przez samych uczestników. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorny Business Mixer, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów biznesowych oraz do omówienia możliwości potencjalnej współpracy, a także wypromowania działalności swoich firm. 

Rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie http://www.belgium.pl/events/belgian-days-2016-construction-and-real-estate-day-cred.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×