Tu jesteś:

Zabytkowe wille z możliwością adaptacji na hotel i Spa w Milanówku na sprzedaż

Wille Toeplitzów w Milanówku

Turczynek to dwie zabytkowe, historyczne wille Toeplitzów w Milanówku. Posiadłość leży na 10-hektarowej działce, porośniętej starodrzewem parkowym.Zabudowana jest dwiema zabytkowymi willami o pow. użytkowej Willa A 1424,89 mkw. oraz Willa B 1076,44 mkw.

Cena wywoławcza nieruchomości to 8,9 mln zł.

Wille są trzykondygnacyjne z wysoką piwnicą, wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe i energię elektryczną. Budynki zostały pokryte blachodachówką, co uchroniło je przed dalszym niszczeniem. Wymagają generalnego remontu. Dwie bliźniaczo podobne wille, zwrócone do siebie fasadami, różnią się jedynie nieznacznie wielkością, rozplanowaniem bryły i detalami. Fasady dekorowane są drewnianymi werandami oraz szachulcową i szwajcarską dekoracją. Wewnątrz posiadają obszerny wysoki hall z drewnianymi schodami łączącymi się na piętrze z korytarzami prowadzącymi do pomieszczeń. Wille oddalone są od siebie o ok. 50 metrów. Budynkom mieszkalnym towarzyszyły zabudowania folwarczne, które zachowały się do dziś na działce sąsiedniej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×