Tu jesteś:

Wyprzedaż w Polimex pod koniec roku

Polimex-Mostostal spodziewa się, że na przełomie grudnia i stycznia sprzeda drugą część pakietu nieruchomości - poinformował wiceprezes spółki Robert Bednarski.

Plan restrukturyzacji zakłada, że Polimex i jego wybrane spółki zależne dokonają do końca 2013 r. pakietowego zbycia nieruchomości uzgodnionych z wierzycielami. Spodziewane wpływy z tej sprzedaży to ponad 200 mln zł.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spółki, nieruchomości będą sprzedane w dwóch pakietach. W ramach sprzedaży pierwszej części pakietu Polimex-Mostostal oraz jego spółki zależne podpisały pod koniec października 2013 r. warunkowe umowy sprzedaży swoich nieruchomości, m.in. w Warszawie i Krakowie, za łączną kwotę ponad 85 mln zł. – Sprzedaż pierwszej części pakietu nieruchomości potrwa do końca listopada. Druga część będzie sprzedawana na przełomie grudnia i stycznia. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie to ten sam nabywca, który nabył pierwszy pakiet, ale mamy też opcję sprzedaży na zewnątrz – powiedział Robert Bednarski, wiceprezes Polimeksu.

Źródło: PAP

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×