Tu jesteś:

Wolfs Technology Fund S.A. zmieni nazwę na Wolfs Development

Wolfs Technology Fund S.A. (dawniej Graphic S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem i zarządzaniem nieruchomościami oraz prowadzeniem projektów inwestycyjnych, planuje zmienić nazwę na Wolfs Development S.A. Przeprowadzenie zmiany nazwy i rebrandingu związane jest z koncentracją Emitenta na działalności w segmencie nieruchomości.

Podczas NWZA Spółki zwołanego na dzień 07.11.2018 r. jej Akcjonariusze zadecydują o zmianie nazwy na Wolfs Development S.A. Planowana zmiana nazwy wynika z koncentracji działalności Wolfs Technology Fund S.A. na realizowaniu projektów inwestycyjnych w segmencie nieruchomości. Zarząd Spółki uważa, że przeprowadzenie rebrandingu przełoży się pozytywnie na budowanie wizerunku na rynku kapitałowym oraz na dalsze realizowanie przyjętej strategii rozwoju.

Od października 2018 r. Wolfs Technology Fund S.A. została zakwalifikowana do segmentu NC Base na rynku NewConnect. W ten sposób notowania akcji Spółki wróciły do systemu notowań ciągłych.

We wrześniu br. Spółka podpisała umowę, której przedmiotem jest zakup przez nią nieruchomości gruntowej położonej w Gdyni przy ul. Sochaczewskiej 7 - dzielnica Mały Kack. Powierzchnia nabytej nieruchomości wynosi 562 mkw., a łączna kwota transakcji ukształtowała się na poziomie 800 tys. zł. Wolfs Technology Fund S.A. planuje zrealizować na niej deweloperską inwestycję mieszkaniową z widokiem na Gdynię o PUM wynoszącym ok. 450 mkw., obejmującą 7-8 mieszkań.

W minionym miesiącu Emitent zawarł również dwie przedwstępne umowy nabycia nieruchomości gruntowych położonych w Gdyni, na których zamierza przeprowadzić inwestycję mieszkaniową wielorodzinną o PUM wynoszącym ok. 650 mkw. Nowy projekt deweloperski Spółki usytuowany będzie w sąsiedztwie terenów zielonych oraz w pobliżu Obwodnicy Trójmiejskiej i ma obejmować 11-12 mieszkań. 

Wolfs Technology Fund S.A. zakończyła 2 kw. 2018 r. zyskiem netto w wysokości 25 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży kształtujących się na poziomie 137 tys. zł. W całym pierwszym półroczu 2018 r. zysk netto Spółki sięgnął prawie 83 tys. zł, a jej przychody netto ze sprzedaży wyniosły 266 tys. zł wobec straty netto w analogicznym okresie ub. roku w kwocie 163 tys. zł. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×