Tu jesteś:

Wings Properties zamyka pierwszy etap komercjalizacji OVO (Galeria)

OVO, Wrocław

Do końca grudnia można skorzystać z możliwości zakupu apartamentów i biur w w prestiżowym OVO Wrocław na preferencyjnych warunkach. Przedsprzedaż w tej wielofunkcyjnej inwestycji, łączącej część mieszkalną, biurową 5-gwiazdkowy hotel i powierzchnię handlowo-usługową, zlokalizowanej w centrum stolicy Dolnego Śląska, zakończy się ostatniego dnia bieżącego roku.

Oferta mieszkaniowa OVO składa się z kilku rodzajów lokali - luksusowych penthouse, apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami i studio. Właściciele penthouse’ów ulokowanych na najwyższej kondygnacji budynku i skupieni w OVO Premium Club otrzymają dostęp do pakietu usług hotelowych DoubleTree by Hilton, zawierającego udogodnienia takie jak sprzątanie apartamentu czy specjalne zniżki w hotelowych restauracjach.

Umowa kredytowa, gwarantująca ostateczne finansowanie budynku, została podpisana przez inwestora Wings Properties z Alior Bankiem 20 listopada. Prace budowlane w OVO Wrocław ruszą z początkiem 2014 r. i potrwają dwa lata.

Na dziewięciu kondygnacjach (w tym dwóch podziemnych) obiektu znajdą się apartamenty, 5-gwiazdkowy hotel zarządzany przez sieć Hilton, biura oraz powierzchnia handlowo usługowa.

OVO, Wrocław

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×