Tu jesteś:

Wielofunkcyjny kompleks powstanie na Bielanach

Autorem projektu jest pracownia Kuryłowicz&Associates

Spółka Coimpex planuje realizację obiektu wielofunkcyjnego oraz kompleksu biurowego na terenach zlokalizowanych w pobliżu ul. Nocznickiego i Zgrupowania AK „Kampinos” na warszawskich Bielanach. (Galeria)

Firma Coimpex, w której udziały posiadają fundusz inwestycyjny Grove oraz spółka Prelios S.p.A., otrzymała pozytywną opinię od władz dzielnicy Bielany na realizację inwestycji. Spółka posiada 91 ha terenów zlokalizowanych po obu stronach stacji Metra Młociny oraz w rejonie ul. Wóycickiego.  

Koncepcja budowy kompleksu handlowo-usługowego oraz biurowego przy ul. Nocznickiego i ul. Zgrupowania AK „Kampinos” została opracowana przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates.

Wstępne plany spółki przewidują też modernizację układu drogowego, w tym przebudowę ul. Zgrupowania AK „Kampinos” oraz udrożnienie ruchu na ul. Encyklopedycznej.

Spółka nie planuje na chwilę obecną inwestycji na terenach zlokalizowanych w pobliżu ul. Wóycickiego.

Inwestycja planowana przez spółkę Coimpex w pobliżu ul. Nocznickiego i Zgrupowania AK „Kampinos” na warszawskich Bielanach. Autorem projektu jest pracownia Kuryłowicz&Associates

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×