Tu jesteś:

Wielka wyprzedaż nieruchomości w Tesco

Mapa z zaznaczonymi lokalizacjami nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez Tesco

Firma Tesco zdecydowała się na optymalizację zagospodarowania wybranych nieruchomości na terenie całej Polski i sprzedaż nadwyżek gruntów. Inwestorzy będą mieli możliwość zakupu 35 nieruchomości przeznaczonych pod zabudowę komercyjną, zlokalizowanych w większości przypadków przy istniejących sklepach sieci.

Decyzja ma docelowo umożliwić poszerzenie oferty sklepów Tesco o dodatkowe usługi. Całkowita powierzchnia gruntów wystawionych na sprzedaż wynosi ponad 30 ha. Poszczególne nieruchomości będą wprowadzane na rynek systematycznie i oferowane w formie konkursu ofert.
– Przedmiotem sprzedaży są w większości grunty, które firma zabezpieczyła w swoim portfelu. Obecnie firma postanowiła je sprzedać, by uatrakcyjnić ofertę komercyjną lokalizacji – mówi Marek Noetzel, partner, dział powierzchni handlowych w firmie Cushman & Wakefield, która reprezentuje Tesco w kontaktach z potencjalnymi nabywcami.

Pełna lista sprzedawanych nieruchomości dostępna jest pod adresem www.nieruchomosci-tesco.pl.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×