Tu jesteś:

Warszawskie MPO wyprzedaje nieruchomości

Fot. Fotolia

Warszawskie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania wystawiło na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości w stolicy i w Łebie. Chce na nich zarobić ok. 26 mln zł.

Pod młotek trafi ośrodek wczasowy w Łebie przy ul. Brzozowej 23 położony na parceli o powierzchni prawie hektara. Przetarg wyznaczono na 10 maja. Cena wywoławcza to ponad 1,93 mln zł.
Również 10 maja odbędzie się przetarg na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego ponad hektarowej parceli przy ul. Nowińskiej 22 na Pradze Południe w Warszawie. Cena wywoławcza wynosi ponad 8,4 mln zł. Tego dnia odbędzie się też licytacja prawa użytkowania wieczystego mniejszej działki zlokalizowanej przy ul. Jagiellońskiej, a także parceli przy ul. Grójeckiej/róg ul. Korotyńskiego w Warszawie. Ta ostatnia ma powierzchnię 1300 mkw. i wyceniona została na 5,5 mln zł.
Na sprzedaż trafi też prawo użytkowania wieczystego gruntów o powierzchni 1,3 ha przy Al. Krakowskiej 169 na warszawskich Włochach.. Będzie je można kupić na przetargu 15 maja. Cena wywoławcza to 11,1 mln zł.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×