Tu jesteś:

Warszawa na EXPO REAL 2016

Od 4 do 6 października Warszawa będzie się prezentować na największych targach inwestycyjnych i nieruchomości w Europie – EXPO REAL w Monachium. Celem obecności jest przedstawienie Warszawy jako miejsca o dużym potencjale inwestycyjnym, ale również oferującego wysoką jakość życia mieszkańców.

Miasto stołeczne Warszawa regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych i nieruchomości komercyjnych. Udział reprezentacji miasta w targach to nie tylko sprzedaż miejskich nieruchomości. To przede wszystkim promocja Warszawy i zachęcenie inwestorów do przyjrzenia się stolicy Polski oraz podjęcia decyzji o inwestowaniu tutaj. Wydawca magazynu nieruchomości komercyjnych The City jest partnerem medialnym miasta Warszawy przy tym wydarzeniu.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji targów nieruchomości, w trakcie jesiennych wydarzeń w Monachium Warszawa pokazywana będzie jako miasto przyjazne dla mieszkańców i wciąż oferujące wiele inwestorom. Kontynuowany będzie również temat rewitalizacji, szczególnie prawobrzeżnej Warszawy.

Miasto Warszawa będzie się prezentowało w tej samej lokalizacji co w zeszłym roku, hala A2, nr 121. Do jego dyspozycji oraz towarzyszących mu partnerów będzie 111 mkw. Kolor czarny stoiska przełamany zostanie zielenią żywych roślin.

W tym roku wraz z miastem swoje oferty prezentować będzie ośmiu partnerów: Bank Zachodni WBK, BBI Development NFI, CMTeam, Ghelamco, Golub Gethouse, HB Reavis Poland Sp. z o. o., Mayland Real Estate Sp. z o. o., Orange Polska Korpo Nieruchomości.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×