Tu jesteś:

Warszawa: Warimpex zerka na Próżną 14

Le Palais po prawej, kamienica przy ul. Próźnej 14 po lewej

Po oddaniu biurowca Le Palais przy Próżnej7/9 Warimpex jest zainteresowany rewitalizacją kamienicy położonej naprzeciwko – przy ul. Próżnej 14. Najpierw jednak spółka poczeka na rozpisanie przetargu na tę nieruchomość.

– Warimpex przeprowadził z sukcesem wiele renowacji historycznych budynków, takich jak Le Palais Hotel w Pradze, Le Palais w Warszawie, andel’s Hotel Łódź czy też obecnie rewitalizowany projekt Palais Hansen w Wiedniu – mówi Christoph Salzer, dyrektor regionalny Warimpex. – Firma posiada unikalną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie rewitalizacji zabytków i jest w sposób naturalny zainteresowana nowymi możliwościami inwestycyjnymi dotyczącymi tego typu obiektów. W przypadku Próżnej 14, Warimpex jako zasadę działania przyjął realizację kolejnej dobrej inwestycji na rzecz Warszawy. Dlatego spółka prowadzi ocenę inwestycji, bez względu na termin ogłoszenia przetargu na kamienicę na ul. Próżnej 14 – zapowiada Christoph Salzer.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×