Tu jesteś:

Unibep nie będzie budował pod Moskwą

Unibep rozwiązał umowę na budowę centrum sanatoryjno-konferencyjnego w Rosji z powodu niezorganizowania finansowania przez zamawiającego. Umowa była warta ok. 25,15 mln euro brutto. Żadna ze stron nie wniesie roszczeń.

„Unibep informuje, że w dniu 30 kwietnia 2014 podpisał porozumienie z zamawiającym o rozwiązaniu umowy dotyczącej realizacji obiektu o nazwie 'Kompleks Akwatoria Avantel' położonego w obwodzie moskiewskim w Rosji. Porozumienie rozwiązujące umowę zawarte zostało z powodu niezorganizowania finansowania przez zamawiającego, co uniemożliwiło wykonywanie przez strony swoich obowiązków wynikających z umowy” - czytamy w komunikacie.
Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 920,55 mln zł w 2013 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×