Tu jesteś:

Unibep kupuje od Orbisu działkę w Warszawie

Unibep poinformował, że 24.01.2014 należąca do grupy spółka Szczęśliwicka Sp. z o.o. podpisała przedwstępną umowę z firmą Orbis S.A., na podstawie której Orbis sprzeda na rzecz Unibepu prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 10,026 tys. mkw. Działka położona jest w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej, w rejonie ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.

Cena zakupu nieruchomości została ustalona na 22 mln złotych netto. Jednocześnie strony ustaliły, że cena nieruchomości może ulec zwiększeniu w przypadku, jeżeli dla nieruchomości wydana zostanie decyzja o warunkach zabudowy przewidująca możliwość zrealizowania inwestycji o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań i usług większej niż 15 tys. mkw. Unibep poinformował, że łączna cena zakupu nieruchomości nie powinna przekroczyć 30 mln złotych netto.

Na zakupionej działce deweloper planuje zrealizowanie inwestycji w dwóch etapach o przewidywanej powierzchni mieszkań oraz usług nie mniejszej niż ok 15 tys. mkw. Na tej powierzchni powstanie ok. 280 mieszkań oraz lokale usługowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×