Tu jesteś:

The Resort Group PLC rozpoczyna działalność w Polsce

Meliá Dunas Beach Resort & Spa
© THE RESORT GROUP 

The Resort Group PLC, międzynarodowa spółka specjalizująca się w projektowaniu, budowie i prowadzeniu luksusowych kompleksów wypoczynkowych rozpoczęła działalność w Polsce. Uroczyste otwarcie biura przedstawicielskiego w Warszawie odbyło się 1 marca tego roku. Celem spółki jest uzyskanie za trzy lata 15- 20 proc. udziału w polskim rynku inwestycji zagranicznych.

The Resort Group PLC (TRG) to spółka z centrum administracyjnym w Wielkiej Brytanii, centrum finansowym na Gibraltarze i biurami przedstawicielskimi w Belgii, Portugalii, Czechach, we Włoszech i od niedawna w Polsce.

Strategia The Resort Group Central & Eastern Europe w Polsce obejmuje budowę świadomości marki oraz utworzenie sieci lokalnych przedstawicieli handlowych. Po udanym wejściu na rynki w innych krajach Europy Środkowej spodziewamy się dalszych sukcesów w Polsce. Do 2020 r. planujemy osiągnąć od 15 do 20 proc. udziału w polskim rynku inwestycji w nieruchomości zagraniczne. Inwestorom oferujemy długoterminowe gwarantowane zwroty z wynajmu apartamentów w naszych kompleksach wypoczynkowych, działających od 2011 r. – mówi Zbigniew Popowski, przedstawiciel The Resort Group PLC w Polsce. 

TRG jest deweloperem i właścicielem 5-gwiazdkowych markowych kompleksów wypoczynkowych (m. in. Meliá, Hilton) oferującym także zintegrowane usługi takie jak logistyka, import żywności i napojów, sprzedaż detaliczna i inne. Spółka działa przede wszystkim na rynku Republiki Zielonego Przylądka (ang. Republic of Cape Verde), gdzie ma ponad 46,9 proc. udziału w rynku pięciogwiazdkowych obiektów hotelowych i 4 proc. udziału w PKB tego kraju. Grupa osiąga obecnie obroty ponad 150 mln euro i zatrudnia ponad 2 tysiące osób w różnych krajach. 

Wyspy Zielonego Przylądka położone są na Oceanie Atlantyckim u zachodniego wybrzeża Afryki, zaledwie godzinę podróży samolotem od Wysp Kanaryjskich. Sprzyjające warunki klimatyczne, czysta woda i piękne plaże sprawiają, że od 2000 r. liczba turystów na wyspach znacznie wzrosła.

TRG dysponuje obecnie trzema działającymi, pięciogwiazdkowymi kompleksami wypoczynkowymi na wyspie Sal. Na wyspie Boa Vista spółka buduje 6 nowych kompleksów wypoczynkowych w wyjątkowej lokalizacji, przy plaży Santa Monica. Grupa podpisała również umowę z jednym z największych touroperatorów na świecie, co gwarantuje obłożenie kompleksów turystycznych i przyczynia się do wysokich i stabilnych zwrotów z proponowanych przez nią inwestycji.

Więcej informacji jest dostępnych na stronach: www.trg-property.com/pl/ oraz www.theresortgroupplc.com/. 

Kontakt drogą e-mailową: zbigniew.popowski@theresortgroupplc.pl lub telefoniczną: +48 22 489 52 71.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×