Tu jesteś:

Techfilm sprzedaje działkę w Warszawie

Znajdująca się w stanie likwidacji Spółka Techfilm ogłosiła ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości przy ul. Dominikańskiej 9 w Warszawie. Powierzchnia wystawionej na sprzedaż działki to 2,4187 ha.

Cena wywoławcza nieruchomości to ponad 33,2 mln zł. Nabywca uzyska też prawo własności znajdujących się na niej budynków o powierzchni użytkowej ponad 10 tys.mkw. Działka jest położona w strefie śródmieścia funkcjonalnego, na terenie zabudowy usługowej i mieszkaniowej. Działkę można wcześniej obejrzeć  w terminie od 4 do 21 maja, w godz. 10-15. Licytacja odbędzie się 22 maja br. o godz. 12 w siedzibie spółki Techfilm, budynek nr 2 na drugim piętrze. Zainteresowani muszą wcześniej wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej, czyli nieco ponad 3 mln zł. Do 21 maja trzeba przedłożyć dowód wpłaty komisji przetargowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×