Tu jesteś:

TVP chce ponad 100 mln zł za działki obok swojej siedziby

Fot. Fotolia

Telewizja Polska wystawiła na sprzedaż działki w obok swojej warszawskiej siedziby przy ul. Jana Pawła Woronicza. Sprzedawane nieruchomości wyceniła na co najmniej 100,4 mln zł.

Do kupienia są trzy działki przy ul. Jana Pawła Woronicza o powierzchniach: 1,86 ha, 3637 mkw. oraz 337 mkw. Oferty na nabycie prawa użytkowania wieczystego największej z nich można składać pisemnie do 31 stycznia 2014 r. Cena wywoławcza to ponad 76,1 mln zł.
Do 14 marca 2014 r. można składać pisemne oferty na zakup dwóch mniejszych działek przy ul. Woronicza położonych pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Samochodową i Modzelewskiego. Cena wywoławcza za prawo użytkowania wieczystego tych nieruchomości to prawie 19,6 mln zł.

Telewizja wystawiła również na sprzedaż parcelę o powierzchni 1775 mkw. położoną przy ul. Domaniewskiej. Oferty na zakup prawa użytkowania wieczystego działki można składać do 30 stycznia 2014 r. Cena wywoławcza to nieco ponad 4,7 mln zł.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×