Tu jesteś:

TPA Horwath zwycięzcą Tax & Financial Adviser of the Year za 2014 r.

Podczas tegorocznej uroczystej Gali, która odbyła się w dniu 12 lutego 2015r. w warszawskim hotelu Intercontinental, TPA Horwath po raz piąty zostało wyróżnione tytułem Tax & Financial Adviser of the Year. CEE Retail Real Estate Awards, przyznawane przez jury konkursu organizowanego przez EuropaProperty, jest jednym z wiodących i najważniejszych wyróżnień w branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Małgorzata Dankowska, Partner TPA Horwath odpowiedzialna za Zespół Real Estate, która w ostatnich latach razem z grupą doradców TPA Horwath brała udział w większości kluczowych projektów branżowych, powiedziała: "To jest za każdym razem wielki zaszczyt i przyjemność móc odebrać nagrodę za dokonania naszego zespołu.  Zdobyliśmy uznanie rynku, a największe podziękowania należą się członkom naszego zespołu doradczego, bez których powtórzenie tego sukcesu nie byłoby możliwe".

Po ogłoszeniu wyników Wojciech Sztuba, Partner Zarządzający TPA Horwath, powiedział: "Jest to dla nas wielkim zaszczytem zostać już po raz piąty docenionym w tym bardzo ważnym konkursie branżowym. Dziękujemy za uznanie naszym klientom, partnerom biznesowym i członkom jury, ale jednocześnie przyznane wyróżnienie traktujemy jako zobowiązanie na przyszłość”.

TPA Horwath zostało wcześniej zwycięzcą CEE Retail Real Estate Awards w kategorii Tax & Financial Adviser za rok 2009, 2011, 2012 oraz 2013, a także otrzymało tytuł Professional Service Provider za 2012 i 2013 rok. Firma jest także laureatem Eurobuild Awards w kategorii Tax and Financial Consultancy of the Year in Poland za 2013 rok. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×