Tu jesteś:

Szóste coroczne CEE Manufacturing & Logistic Awards

CEE Manufacturing & Logistic Awards to wydarzenie przygotowane dla przemysłu i produkcji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

CEO Manufacturing Magazine i magazyn poświęcony nieruchomościom komercyjnym EuropaProperty.com prezentują szóste coroczne CEE Manufacturing & Logistic Awards.

Swój udział na rok 2018 już potwierdziło ponad 200 członków wyższej kadry zarządzającej branży produkcyjnej, przemysłu, finansów, logistyki, nieruchomości, HR, bankierów oraz innych branż. 

Wydarzenie jest promowane na międzynarodowej arenie podczas największych targów produkcyjnych na świecie "Hannover Messe", w których w zeszłym roku uczestniczyło 191 000 przedstawicieli, jest partnerem tych i wielu innych regionalnych i międzynarodowych targów i konferencji przez cały rok. 

Te coroczne wydarzenie obejmuje, wspiera i nagradza sukcesy we wszystkich gałęziach branży produkcyjnej. 

Szóste, coroczne Manufacturing & Logistic Awards odbędzie się w Warszawie 21 czerwca 2018 ponownie w pięknej sali balowej hotelu InterContinental. 

Więcej informacji na stronie : http://manufacturingawards.eu/  

Magazyn The City i serwis thecity.com.pl jest partnerem medialnym CEE Manufacturing & Logistic Awards

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×