Tu jesteś:

Syndyk zlicytuje Sybil Development

Jeszcze do 24 czerwca syndyk przyjmuje oferty kupna przedsiębiorstwa Sybil Development, a wraz z nim dwie hale kompleksu CH Maximus w Nadarzynie. Cena wywoławcza wynosi tym razem 69 mln zł.

To już kolejny przetarg na zakup przedsiębiorstwa, tym razem cena wywoławcza jest o 10 mln zł niższa niż poprzednio.  
Na licytację trafi będąca w stanie upadłości likwidacyjnej spółka Sybil Development, z wyłączeniem środków pieniężnych na rachunkach bankowych i w kasie. Syndyk poszukuje również kupca na dwie hale, oznaczone literami E i F,  położone w kompleksie handlowym CH Maximus w Nadarzynie. Łącznie mają powierzchnię użytkową ponad 43 tys. mkw. Wraz z nimi zlicytowane zostanie również prawo własności niemal 20 ha gruntu.

Oferty przetargowe, w zamkniętych kopertach, można składać do 24 czerwca w siedzibie warszawskiego Sądu Rejonowego przy ul. Czerniakowskiej 100. Syndyk wymaga uprzedniego wpłacenia 7 mln zł wadium.

Maximus to ogromne centrum handlowe, zlokalizowane przy trasie katowickiej. W 2005 r. oddane do użytku zostały cztery hale o pow. 100 tys. mkw. Ich właścicielem jest spółka Feale. W 2008 r. rozpoczęła się rozbudowa o kolejne dwie hale, E i F. Wybudowała je spółka Sybil Development. Miało się w nich mieścić centrum outletowe, jednak przedsiębiorstwo znalazło się w stanie upadłości likwidacyjnej. W styczniu tego roku syndyk masy upadłościowej po raz pierwszy wystawił je na sprzedaż przedsiębiorstwo z ceną wywoławczą 101,5 mln zł.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×