Tu jesteś:

Syndyk sprzedaje grunty w SSE Euro-Park Mielec

Syndyk masy upadłościowej wystawia w przetargu działki zlokalizowane na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park w Mielcu, należące do Zakładów Przemysłu Dziewiarskiego. Pod młotek idzie ponad 1,6 ha gruntów i hala produkcyjna.

Przedmiotem przetargu jest prawo użyłkowania wieczystego trzech działek, o łącznej powierzchni 1,688 ha. Grunt jest zabudowany halą produkcyjną  pow. użytkowej 8,6 tys. mkw. oraz stacją transformatorową. Syndyk sprzedaje również udziały w prawie użytkowania wieczystego trzech działek drogowych.
Nieruchomość jest obciążona umową najmu na czas określony. Agencji Rozwoju Przemysłu jako zarządzającemu SSE przysługuje prawo pierwokupu, a w stosunku do udziału w niezabudowanych działkach prawo pierwokupu przysługuje Gminie Miejskiej Jarosław.
Cena wywoławcza nieruchomości wnosi 3 mln zł. Zainteresowani muszą najpierw wpłacić 100 tys. zł wadium na rachunek bankowy Zakładów Przemysłu Dziewiarskiego Jarlan. Oferty przetargowe, w zamkniętych kopertach, należy składać do 15 maja do godz. 15 w sekretariacie sekcji ds. upadłościowych naprawczych Sądu Gospodarczego w Krośnie przy ul. Wolności 3. Koperty zostaną otwarte 16 maja o godz. 14.30 w siedzibie sądu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×