Tu jesteś:

Syndyk sprzedaje działkę z warunkami zabudowy na warszawskiej Woli

Syndyk spółki deweloperskiej Iona-Homes sprzedaje  grunt przy ul. Wolskiej w Warszawie. Działka ma warunki zabudowy dla inwestycji mieszkaniowej z biurami, usługami i garażem podziemnym.

Syndyk wystawia w przetargu nieruchomość, która należy do będącej w upadłości likwidacyjnej spółki Iona-Homes. Jej założycielami są dwaj Irlandczycy, którzy mają już na koncie udane projekty deweloperskie w Warszawie, np. Patrick’s House na Żoliborzu.

Pod młotek idzie prawo użytkowania wieczystego gruntu przy ul. Wolskiej 43 oraz prawo własności budynków, które się na niej znajdują. Teren ma warunki zabudowy wydane w 2008 r. Cena wywoławcza nieruchomości wraz z podatkiem VAT wynosi 25 mln zł. Zainteresowani do 17 maja, do godz. 15.30 muszą wpłacić milion zł wadium na konto masy upadłościowej oraz złożyć pisemną ofertę. Otwarcie kopert nastąpi na jawnym posiedzeniu 20 maja o godz. 15 w Sądzie Rejonowym m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych przy ul. Czerniakowskiej 100. Opis i oszacowanie nieruchomości są dostępne do wglądu w biurze syndyka przy ul. Pogodnej 36/11 w Lublinie,  na stronie internetowej inlex.pl i w siedzibie warszawskiego sądu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×