Tu jesteś:

Syndyk sprzedaje Polmos Kutno: grunt i zapasy alkoholu pod młotek za 7,5 mln zł

Syndyk upadłych Zakładów Przemysłu Spirytusowego Polmos S.A. w Kutnie wystawił majątek przedsiębiorstwa na sprzedaż. W jego skład wchodzi prawo wieczystego użytkowania 24,2 tys. mkw. gruntu i zapasy alkoholu.

To już kolejna próba sprzedaży zakładów Polmosu Kutno. Poprzedni przetarg, w którym cena wywoławcza została ustalona na 10.8 mln zł, zakończył się fiaskiem. Tym razem przyszły nabywca będzie musiał wyłożyć nieco ponad 7.5 mln zł netto. To cena za prawo użytkowania 24,2 tys. mkw. gruntu zabudowanego obiektami produkcyjno-magazynowo-biurowymi i zapasy alkoholu w nieokreślonej ilości. Ze sprzedaży zostały wyłączone zobowiązania przedsiębiorstwa i zgromadzone środki pieniężne. Oferty kupna, w zapieczętowanych kopertach, można składać do 18 października. Syndyk wymaga uprzedniego wpłacenia wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej. Otwarcie kopert i rozstrzygnięcie przetargu nastąpi na jawnym posiedzeniu 18 października o godz.11 w wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Łodzi - Śródmieścia.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×