Tu jesteś:

Syndyk Mostostalu Gdańsk sprzedaje działkę z biurowcem przy gdańskiej PGE Arenie

Syndyk masy upadłości Mostostalu Gdańsk wystawił na sprzedaż 5,4-hektarową parcelę w Gdańsku, w sąsiedztwie stadionu PGE Arena. Nieruchomość pójdzie pod młotek za przynajmniej 60 mln zł.

Syndyk wystawił na licytację prawo użytkowania wieczystego do 2089 r. gruntu o powierzchni nieco ponad 5,4 ha. Wraz z działkę na licytację trafił również stojący na niej 6-kondygnacyjny budynek biurowy oraz pozostałe zabudowania: hale produkcyjne i magazynowe oraz budynki pomocnicze. Nieruchomość znajduj się przy ul. Marynarki Polskiej 96, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Euro 21012 i stadionu PGE Arena. W odległości 300 m trwa budowa węzła Marynarki Polskiej z Trasą Słowackiego, co w przyszłości zapewni poprzez budowany tunel pod Mołtawą szybkie połączenie zarówno z trasą wylotową w kierunku Warszawy, jak i z całym obszarem Trójmiasta. Plan miejscowy dopuszcza na tym terenie działalność produkcyjno-usługowo-składową.
Cena wywoławcza całości to 60 mln zł netto. Oferty kupna syndyk upadłego Mostostalu Gdańsk przyjmuje do 2 sierpnia do godz. 14.30. Zapieczętowane koperty należy składać w Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ przy ul. Piekarniczej 10. Rozstrzygnięcie nastąpi na jawnym posiedzeniu 7 sierpnia o godz. 12, w siedzibie sądu. Syndyk wymaga uprzedniego wpłacenia 300 tys. zł wadium.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×