Tu jesteś:

Sun & Snow komercjalizuje inwestycję Marina w Kątach Rybackich

Marina w Kątach Rybackich

Firma Sun & Snow komercjalizuje kolejną inwestycję typu second home. Oddany do użytku budynek apartamentowy o nazwie Marina położony jest w Kątach Rybackich. Inwestorzy mogą wybierać spośród lokali 1- i 2-pokojowych o metrażu od 26 mkw. do 52 mkw. Apartamenty oferowane są wraz z kompleksową usługą zarządzania ich wynajmem przez Sun & Snow i gwarantowanym dochodem na poziomie 7 proc. rocznie.

Marina w Kątach Rybackich to kompleks całorocznych apartamentów wypoczynkowych wraz z restauracją, salą masażu oraz centrum fitness położony u zbiegu ulic Rybackiej i Portowej. Czterokondygnacyjne budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Działka, na której się znajdują jest ogrodzona i monitorowana, na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe przynależne do poszczególnych lokali. Z tarasów i balkonów apartamentów Mariny rozciąga się widok na Zalew Wiślany i wyremontowaną przystań jachtową. Od strony północnej kompleks otacza sosnowy las a dojście do plaży prowadzi przez Park Krajobrazowy.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na wynajmowanie zakupionego apartamentu turystom, mogą skorzystać z usługi zarządzania wynajmem oferowanej przez Sun & Snow, obejmującej prowadzenie rezerwacji, kompleksową obsługę gości, działania marketingowe, sprzątanie, nadzór techniczny, pełną odpowiedzialność za powierzony apartament, a także Program dla Właścicieli Apartamentów. Umowa pomiędzy nabywcą apartamentu a operatorem Sun & Snow podpisywana jest długoterminowo. Przez pierwsze trzy lata Sun & Snow gwarantuje 7 proc.zwrot z inwestycji rocznie, długoterminowo dochód z wynajmu nie powinien być niższy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×