Tu jesteś:

Sun & Snow komercjalizuje Starą Winiarnię w Gdańsku

Sun & Snow, Stara Winiarnia, Gdańsk, apartamenty

Stara Winiarnia to kolejna inwestycja trójmiejska w ofercie sprzedaży Sun & Snow. Została już oddana do użytkowania i obejmuje dwa budynki apartamentowe położone na Starym Mieście w Gdańsku, u zbiegu ulic Grodzkiej, Czopowej i Rycerskiej. Część lokali znajduje się w odrestaurowanej 220-letniej kamienicy, a część w budynku wybudowanym od podstaw.

Łącznie na dwóch kondygnacjach nadziemnych znajduje się 28 lokali o metrażach od 29 do ponad 125 mkw. Zaprojektowano mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, z których część posiada balkony lub tarasy. Największe tarasy o powierzchni około 50 mkw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców przewidziano 32 miejsca postojowe w dwóch halach garażowych. Na parterze zaplanowano 5 lokali usługowych, również przeznaczonych na sprzedaż. Inwestorem Starej Winiarni jest Skarbiec Nieruchomości 7 Sp. z o.o. Ceny zakupu dostępnych nieruchomości zaczynają się od kwoty 6.951 zł za mkw. netto w standardzie deweloperskim. Wszystkie apartamenty oferowane są wraz z usługą zarządzania wynajmem przez Sun & Snow.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×