Tu jesteś:
  • The City
  •  Rynek
  •  Wiadomości
  •  Stowarzyszenie Women In Real Estatein Poland współpracuje z Mariel & Haan Communications

Stowarzyszenie Women In Real Estatein Poland współpracuje z Mariel & Haan Communications

Sierpień tego roku zaowocował nawiązaniem współpracy między stowarzyszeniem skupiającym kobiety działające w sektorze nieruchomości z agencją, wyspecjalizowaną właśnie w tym obszarze.

Współpraca między Women In Real Estatein Poland, a Mariel & Haan Communications będzie polegać przede wszystkim na doradztwie z zakresu komunikacji medialnej oraz wzmacniania wizerunku organizacji. Pierwszym zadaniem agencji będzie nadzór nad powstaniem nowej, przejrzystej i funkcjonalnej strony internetowej, która ułatwi kolejnym kobietom z sektora dołączenie do WIREP i skorzystanie z wielu korzyści, jakie niesie ze sobą członkostwo.

Stowarzyszenie Women In Real Estatein Poland skupia wokół siebie aktualnie kilkadziesiąt reprezentujących sektor nieruchomości kobiet, które mają okazje uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie, budować wzajemne relacje, uczyć się od siebie, jak również rozwijać wszelkiego rodzaju umiejętności profesjonalne, także te miękkie. „Współpraca z tak wyjątkowym stowarzyszeniem branżowym – i to z branży, z którą jestem najmocniej związana – jest dla nas wielką wartością. Nie bez znaczenia jest fakt, że swojego pierwszego klienta - dewelopera i zarządcę nieruchomości Adgar Poland, agencja poznała w Brain Embassy właśnie podczas jednych z warsztatów organizowanych przez WIREP. Cieszę się, że będziemy mogli się teraz odwdzięczyć, oferując naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenia w budowaniu wizerunku organizacji sektora nieruchomości” – mówi Patrycja Rabińska, założycielka i właścicielka agencji Mariel & Haan Communications. Współpraca między organizacjami została podjęta na czas nieokreślony.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×