Tu jesteś:

Spółka Sybil Development wystawiona na sprzedaż

Jedna z hal wywstawionych na licytację

Postawione w stan upadłości likwidacyjnej przedsiębiorstwo Sybil Developmentw Nadarzynie, w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 200,9 tys. mkw. wraz z posadowionymi na nich dwoma budynkami handlowymi, wystawione zostało na sprzedaż. Za zarządzanie majątkiem przedsiębiorcy odpowiada syndyk Wojciech Makuć.

Na licytację zostanie wystawione przedsiębiorstwo Sybil Development w Wolicy (gm. Nadarzyn) będące w upadłości likwidacyjnej, z wyłączeniem środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych i w kasie spółki. W skład przedsiębiorstwa wchodzi działka o powierzchni 83,4 tys. mkw. wraz z budynkiem „F” (24,3 tys. mkw.), a także działka o powierzchni 117,5 tys. mkw. wraz z budynkiem „E” (18,3 tys. mkw.). Cena wywoławcza to 69 mln zł.

– Inwestycja wystawiona na sprzedaż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Maximus – mówi syndyk Wojciech Makuć. – Sybil Development może pełnić funkcję zarówno parku rozrywkowego, Aquaparku, parku przemysłowego, centrum logistycznego, składu, czy magazynu. Pełna infrastruktura, po dokonaniu dodatkowych inwestycji, pozwala również na prowadzenie działalności hotelowo-gastronomicznej, centrum konferencyjno-wystawienniczego czy nawet biur administracji – dodaje W.Makuć.

Nieruchomości Sybil Development znajdują się w gminie Nadarzyn, niecałe 25 km od centrum Warszawy. Zespół budynków dysponuje parkingiem na ponad 2 tys. samochodów. Termin składania ofert upływa 12 listopada 2013 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×