Tu jesteś:

Sosnowiec sprzedaje grunt na medal

Do 10 czerwca można zgłaszać oferty w przetargu na ponad 25 tys. mkw. gruntu przy ul. Jankowskiego w Sosnowcu. Teren, który miasto chce sprzedać za przynajmniej 2,5 mln zł, jest laureatem IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal”.

Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki, położonej przy ul. Jankowskiego – Kombajnistów. W planie miejscowym teren jest przeznaczony pod zabudowę usługową. Udział w aukcji mogą brać osoby, które wykupią specyfikację istotnych warunków zamówienia i wpłacą 300 tys. zł wadium na rachunek bankowy Gminy. Oferty przetargowe, w zamkniętych kopertach, zainteresowani mogą składać do 10 czerwca do godz. 15.30 w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami  przy ul. Mościckiego 14. Otwarcie kopert nastąpi cztery dni później, 14 czerwca, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, przy Al. Zwycięstwa 20. Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami UMS.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×