Tu jesteś:

Sobienie Królewskie - golf i wypoczynek

Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Szacuje się, że w Polsce już nawet 15 tys. osób regularnie sięga po kij golfowy. Kompleksy golfowe oferujące nie tylko możliwość gry w golfa, ale również hotele ze SPA czy nawet możliwość zakupu nieruchomości przy polu golfowym, cieszą się rosnącą popularnością.

Na Zachodzie za rundę golfa płaci się kilka razy więcej niż w Polsce, dlatego zagraniczni goście chętnie odwiedzają nasz kraj i nasze pole. Bliskość stolicy oraz zaplecze hotelowe to niewątpliwie atuty naszej inwestycji. Ale w Polsce też nie brakuje pasjonatów, którzy wręcz marzą o tym, żeby na polu golfowym zamieszkać. Stąd nasza propozycja apartamentów z widokiem na 18-dołkowe, mistrzowskie pole golfowe – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego, Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

I tak jak mylnie golf kojarzony jest z elitarnością i dużymi pieniędzmi, tak wielu osobom wydaje się, że za nieruchomość przy polu golfowym trzeba zapłacić krocie. Rzeczywistość jest zupełnie inna.

Cena brutto naszych lokali kształtuje się od 5 400 do 5 900 zł za mkw. Powierzchnia apartamentów w zależności od piętra wynosi od 50 do 100 mkw., wszystkie posiadają balkon lub taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek. Kompleks apartamentów składa się z oddanych już do użytku dwóch strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają. – mówi Piotr Szymański.

Sobienie Królewskie Golf & Country Club to resort, który został stworzony od podstaw. Sprzedaż nieruchomości w tym miejscu pewnie nie zaistniałaby bez wybudowania pola golfowego i lotniska, który są magnesem dla golfistów i pilotów. W tej chwili ponad 60 proc. osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości stanowią pasjonaci golfa, 20 proc. pasjonaci lotnictwa, a 20 proc. pozostałe osoby.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×