Tu jesteś:

Smyk.com z rekordową dynamiką wzrostu

Smyk.com oferujący produkty dla dzieci i przyszłych mam, po raz kolejny potwierdził pozycję lidera w swojej kategorii. W badaniu  Megapanel PBI/Gemius wyprzedził zdecydowanie konkurencję notując wynik ponad czterokrotnie wyższy od następnego w rankingu e-commerce z kategorii „Produkty dla dzieci i zabawki”.

Wyniki badania Megapanel PBI/Gemius wykazały, że w grudniu 2013 r. smyk.com osiągnął zasięg ponad 837 tys. realnych użytkowników, notując wzrost na poziomie 61 proc. r/r. E-sklep skupia też bardzo duże grono rodziców w ramach fanpage'a marki na Facebooku – ponad 230 tys. fanów z bardzo wysokim wskaźnikiem zaangażowania. Według tworzonego przez Sotrender raportu FanpageTrends Polska, od listopada 2012 r. utrzymuje się w czołówce fanpage'y w kategorii „Macierzyństwo”.

- Smyk.com oferuje klientom najszerszą gamę produktów w swojej kategorii, poszerzając ją na bieżąco zgodnie z potrzebami użytkowników. Klienci mogą wybierać z blisko 60 tys. produktów - m.in. ubranek (w tym marki własnej Cool Club), gier i zabawek (w tym marki własnej Smiki), produktów dla niemowląt, książek, muzyki i filmów, a także większych gabarytowo: mebli, wózków, łóżeczek czy fotelików samochodowych - wyjaśnia Dorota Bachman, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu smyk.com.

E-sklep wskazuje też klientom aktualne trendy, prezentując w serwisie zestawienia bestsellerów z poszczególnych kategorii i organizując na fanpage'u marki na Facebooku „Plebiscyt Zabawek” - konkurs, w którym facebookowicze głosują na najpopularniejsze zabawki.

W świeżo opublikowanym prze Opineo.pl rankingu sklepów internetowych, smyk.com zajął pierwsze miejsce w kategorii e-sklepów z asortymentem dla dzieci. Zestawienie powstało na podstawie ponad 1,2 mln ocen i opinii, wystawionych przez użytkowników serwisu blisko 31 tys. internetowych firm i sprzedawców w ciągu całego 2013 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×