Tu jesteś:

Sii otwiera Centrum Usług IT w Lublinie

Firma Sii, czołowy dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, otwiera nowe Centrum Usług w Polsce. Powstaje ono w Lublinie i będzie – po Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi - najbardziej na wschód wysuniętą siedzibą Sii. W ciągu roku firma chce zatrudnić w Lublinie około 100 osób.

Lublin jako miasto z szeroką ofertą edukacyjną dla młodych inżynierów IT, a jednocześnie konkurencyjne cenowo w stosunku do innych polskich miast posiada duży potencjał do rozwoju Centrum Usług Sii.

Zatrudniając ponad 1200 inżynierów Sii sp. z o. o. jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.

Źródło: PAIiIZ

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×