Tu jesteś:

Sierpień dobrym miesiącem dla Polnordu

Neptun w Ząbkach koło Warszawy

W sierpniu 2013 r. spółki z Grupy Polnord zawarły 86 umów sprzedaży mieszkań po uwzględnieniu rezygnacji, czyli dokładnie tyle samo, ile w analogicznym okresie 2012 roku. Samodzielnie Polnord (tj. nie uwzględniając sprzedaży spółki Fadesa Polnord Polska) sprzedał 67 lokali.

Jest to najwyższy poziom miesięcznej sprzedaży od początku 2013 roku osiągnięty przez spółki w 100 proc. zależne od Polnord. Dla porównania średnia miesięczna sprzedaż Polnordu (bez Fadesy) kształtowała się w I półroczu 2013 r. na poziomie ok. 46 mieszkań. Na wzrost wolumenu sprzedawanych mieszkań pozytywny wpływ ma wprowadzenie do sprzedaży nowych inwestycji.

W sierpniu br. spółka wprowadziła do sprzedaży nowe projekty: Neptun w podwarszawskich Ząbkach, Dwa Tarasy w Gdańsku oraz trzeci etap inwestycji Śródmieście Wilanów w Miasteczku Wilanów. Oferta Polnord zwiększyła się o 460 mieszkań, które zostaną wybudowane w ramach rozpoczynanych etapów wymienionych inwestycji.

– Rozszerzenie oferty o nowe projekty to ważny krok w realizacji strategii Polnord. W ciągu kolejnych dwóch lat chcemy osiągnąć sprzedaż na poziomie 1,5 tys.lokali w skali roku, a do tego niezbędna jest bogata i różnorodna oferta. Polnord planuje dalsze rozszerzenie oferty o projekty w Warszawie, Gdyni, Redzie, Wrocławiu i Olsztynie. – powiedział Piotr Wesołowski, prezes Zarządu Polnord SA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×