Tu jesteś:

Senior dyrektor działu wycen CBRE podwyższa kwalifikacje

Maciej Wójcikiewicz, senior dyrektor działu wycen w CBRE

Maciej Wójcikiewicz, senior dyrektor działu wycen w CBRE uzyskał certyfikat CIS HypZert.

CIS HypZert to międzynarodowy certyfikat, przyznawany rzeczoznawcom, którzy przygotowują wyceny nieruchomości dla instytucji bankowych. Certyfikat ten oparty jest na ISO/IEC 17024 i upoważnia do używania tytułu HypZert Real Estate Valuer for Mortgage Lending Valuation (CIS HypZert MLV). Podmiotem certyfikującym jest HypZert GmbH, utworzony przez stowarzyszenia zrzeszające firmy z branży finansowej w Niemczech.

Maciej Wójcikiewicz jest jednym z trzech Polaków, którzy do tej pory uzyskali ten certyfikat.

Maciej Wójcikiewicz pełni funkcję senior dyrektora działu wycen w CBRE. Z firmą związany jest od ponad 12 lat. Specjalizuje się w wycenach różnego rodzaju nieruchomości: magazynowych, biurowych, handlowych i mieszkaniowych. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Royal Insitute of Chartered Surveyors (MRICS) oraz posiada polskie uprawnienia rzeczoznawcy oraz licencję zarządcy nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×