Tu jesteś:

Savills się rozrasta

Agencja doradcza Savills Inc., 2 czerwca 2014 potwierdziła przejęcie 100 proc. udziałów firmy Studley, niezależnej firmy z sektora nieruchomości komercyjnych, specjalizującej się w reprezentacji najemców w Stanach Zjednoczonych.

Savills ogłosił także, że 29 maja 2014, Studley wyraził zgodę na sprzedaż swoich 49,06 proc. udziałów we francuskiej firmie doradczej, wyspecjalizowanej w reprezentacji najemców i zarządzaniu projektami w regionie EMEA - AOS Partners Holding SAS ("AOS Studley"), akcjonariuszom-założycielom AOS Studley. Ta wiadomość jest następstwem ogłoszenia 1 maja decyzji o przeznaczeniu AOS Studley na sprzedaż. Transakcja zostanie sfinalizowana w lecie.

Cena, jaką Savills zapłaci za Studley Inc. wynosi do 260 mln dolarów (do 246 mln dolarów netto, po odjęciu przychodu ze sprzedaży przez Studley Inc. 49,06 proc. udziałów AOS Studley), i zostanie uiszczona w formie gotówki, nowych akcjach Savills oraz wekslach własnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×