Tu jesteś:

Savills powiększa wpływy w Stanach Zjednoczonych

Savills poinformowała o planowanym przejęciu Studley Inc., wiodącej, niezależnej firmy z sektora nieruchomości komercyjnych, specjalizującej się w reprezentacji najemców w Stanach Zjednoczonych, za kwotę 260 mln USD.

Założona w 1954 roku z siedzibą w Nowym Jorku, Studley jest prywatną firmą, świadczącą innowacyjne usługi w zakresie reprezentacji najemców, zarządzania projektami i doradztwa. Studley zatrudnia ponad 400 licencjonowanych brokerów i 175 pracowników biurowych w 25 oddziałach w USA. Największy udział w obrotach przynoszą biura Studley w Nowym Jorku, Waszyngtonie, Południowej Kalifornii (LA), Chicago i Houston. Oprócz usług związanych z wynajmem, nowojorski odział Studley świadczy usługi doradcze na rynkach kapitałowych.

Transakcja będzie realizowana w drodze fuzji przedsiębiorstw, zgodnie z którą, Savills zapłaci Studley 260 mln USD w gotówce, wekslach i udziałach. Po przejęciu, Grupa będzie działać w Stanach Zjednoczonych pod marką Savills Studley.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×