Tu jesteś:

Rozpoczęły się targi MAPIC w Cannes

MAPIC jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla branży handlowej w Europie. Bierze w nim udział około 8 tys. uczestników z ponad 70 krajów świata. Targi potrwają od 16 do 18 listopada. Organizatorem targów jest Reed Midem. Impreza odbywa się w Pałacu Festiwalowym w Cannes. The City jest partnerem medialnym i wystawcą w dziale prasowym.

W trakcie targów przyznawane są nagrody w 12 kategoriach: dla najlepszej sieci handlowej, najlepiej przeprowadzonej ekspansji międzynarodowej, konceptu sieci detalicznej, designu sklepu, konceptu rozrywkowego, sklepu pop-up, najlepszej strategii, najlepszego centrum handlowego, najlepszej przebudowy centrum handlowego, najlepszego outletu, najlepszego projektu urbanistycznego oraz projektu centrum handlowego przyszłości. Wśród nominowanych są sieci handlowe oraz obiekty z Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji. Nagrody zostaną przyznane podczas wieczornej gali 17 listopada.

Targi to również liczne konferencje i spotkania branżowe. Popularne są tematy dotyczące wykorzystania nowych technologii, mediów, przetwarzania informacji  w handlu detalicznym. Odbywają się również panele dotyczące inwestowania oraz prowadzenia biznesu w poszczególnych krajach. Panel dotyczący oczekiwań stawianych nowym i istniejącym obiektom handlowym odbędzie się w czwartek o godzinie 9.00.   

Wśród wystawców z Polski są między innymi Atrium Poland Real Estate Management, BNP Paribas Real Estate Poland, Carrefour Poland, GTC, Ikea Centres, Kulczyk Silverstein Properties, Pradera Management Poland.

W Polsce kluczowymi wydarzeniami dla branży nieruchomości handlowych i handlu detalicznego są targi Shopping Center Forum oraz targi REDI. Okazją do zaprezentowania nowych inwestycji oraz obiektów handlowych będą również targi Real Connect, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia 2017 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×