Tu jesteś:

Rozmowy MPWiK i Polnord

Polnord z zadowoleniem przyjął możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z zarządem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji na temat stanu formalno-prawnego oraz utrzymywania infrastruktury w Wilanowie.

W wyniku spotkania, które miało miejsce w siedzibie MPWiK w dniu 28 sierpnia, obie strony zadeklarowały chęć wypracowania porozumienia w sprawie infrastruktury w Wilanowie, w tym m.in. ponoszenia kosztów jej utrzymania.

Polnord zadeklarował, że obecnie wstrzymał swoją decyzję o zaprzestaniu finansowania infrastruktury. Zasady współpracy w tym zakresie mają zostać opracowane w jak najszybszym terminie w ramach powołanych przez MPWiK i Polnord zespołów roboczych.

- Rozmowy z zarządem MPWiK są konstruktywne. Widzimy chęć porozumienia między stronami, dlatego deklarujemy, że w najbliższym czasie nie podejmiemy żadnych działań skutkujących zakończeniem finansowania wilanowskiej infrastruktury przez Polnord – mówi Piotr Wesołowski, Prezes Zarządu Polnord S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×