Tu jesteś:

Ronson wybrał Hochtief Polska

Ronson Development wybrał Hochtief Polska jako generalnego wykonawcę osiedla Grunwald2 w Poznaniu. Wartość umowy wynosi prawie 60 mln złotych.

Ronson Development wybrał Hochtief Polska jako generalnego wykonawcę osiedla Grunwald2, które zostanie zrealizowane przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu. Wartość zawartej umowy na realizację tego projektu wraz z infrastrukturą towarzyszącą wynosi 59,5 mln zł.

Budowa osiedla ruszy w czerwcu tego roku. W ramach inwestycji powstanie 268 lokali o zróżnicowanych metrażach i łącznej powierzchni prawie 14, 5 tys. mkw.

– W kwietniu rozpoczęliśmy przedsprzedaż mieszkań w pierwszym etapie tego wyczekiwanego przez klientów projektu. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niemal 30 proc. ze 133 oferowanych lokali zostało już zarezerwowanych, co potwierdza duży potencjał naszego projektu wynikający z doskonałej struktury oferowanych mieszkań i bardzo dobrej lokalizacji – mówi Rami Geris, dyrektor finansowy i członek zarządu Ronson Development.

Przyszli mieszkańcy osiedla Grunwald², z uwagi na jego dogodną lokalizację, będą mogli czerpać z wielu udogodnień. Osiedle dedykowane jest zarówno osobom aktywnym, ceniącym sobie z jednej strony bliskość terenów zielonych, a jednocześnie szybki dojazd do centrum i możliwość korzystania z atrakcji miejskich, jak i rodzinom z dziećmi, dla których istotna jest bliskość szkół i przedszkoli oraz możliwość spędzania czasu w pobliżu domu.

Projekt osiedla Grunwald2 został przygotowany przez pracownię architektoniczną Studio Lisiak.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×