Tu jesteś:

Ronson: przychody mogą przekroczyć 200 mln zł, kolejna inwestycja niebawem

Giełdowy deweloper planuje zakup w Warszawie działki za 20-30 mln zł. Firma podtrzymuje zapowiedzi, że w tym roku przekaże nabywcom 400-500 lokali – informuje Parkiet.

– Jest szansa, że przychody w tym roku przekroczą 200 mln zł. Pod względem wyniku netto III kwartał powinien być zbliżony do II kwartału. Wyniki IV kwartału w dużej mierze uzależnione zaś będą od tego, kiedy zakończona zostanie inwestycja Verdis – mówi Tomasz Łapiński, dyrektor finansowy Ronsona.

Jak czytamy w Parkiecie, przed końcem tego roku firma planuje uruchomić dwa nowe projekty (Tamka i Moko w Warszawie) oraz trzy kolejne etapy już realizowanych projektów (Impressio, Panoramika i Chilli City). Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronsona zdradza, że spółka ma ponadto w planach powiększenie banku ziemi w Warszawie. Łapiński informuje, że firma myśli o zakupie działki za 20-30 mln zł. Firma rozmawia o przejęciu gruntu na Ursynowie, na którym mogłyby powstać mieszkania o łącznej powierzchni 20-25 tys. mkw PUM. – Jeśli nie zdecydujemy się na zakup tej działki, to będziemy szukać innego gruntu w Warszawie – mówi.

Źródło: Parkiet

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×