Tu jesteś:

Robyg: w planach zakupy nowych gruntów i 1,5 tys. mieszkań rocznie

Szefowie spółki uważają, że mogą bezpiecznie sprzedawać rocznie 1,5 tys. mieszkań. Planują też powiększyć bank ziemi – czytamy w Pulsie Biznesu.

– Przy tej organizacji, jaką ma w tej chwili Royg, jesteśmy w stanie bezpiecznie budować i przekazywać rocznie około 1,5 tys. lokali. Zakładamy, że w tym roku sprzedamy ok. 1,2 tys., więc nadal jest duże pole rozwoju – mówi Wojciech Okoński, prezes Robyg w rozmowie z Pulsem Biznesu.

Najbliższe plany dewelopera zakładają powiększenie banku ziemi w Warszawie. Spółka chce budować duże osiedla, na których najlepiej się zarabia – podaje Puls Biznesu.

– W warszawskim Wilanowie mamy jeszcze teren na około 700 mieszkań, ale jesteśmy blisko zakupienia dodatkowej działki na kolejne 800 lokali. Nie obawiamy się kosztów związanych z realizacją dróg i infrastruktury miejskiej. Kalkulujemy je w kosztach i staramy się porozumiewać z samorządami w tej sprawie. Nadal szukamy możliwości realizowania inwestycji w podobnej skali – mówi Wojciech Okoński.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×