Tu jesteś:

Robyg pozyskał kolejną działkę w warszawskim Wilanowie

Grupa Robyg podpisała umowę nabycia działki o powierzchni 4,7 ha w warszawskim Wilanowie. Transakcja została podpisana na kwotę 34 mln zł i umożliwi wybudowanie kolejnych około 750 lokali.

Nowo nabyta działka sąsiaduje z Osiedlem Królewskim. W sierpniu spółka nabyła działkę w warszawskiej Woli, na której powstanie około 300 lokali. Robyg działa obecnie w 4 warszawskich dzielnicach: Wilanów, Wola, Bemowo i Żoliborz oraz w Gdańsku.

– Warszawski Wilanów wciąż jest jedną z najpopularniejszych dzielnic wśród mieszkańców stolicy poszukujących mieszkania. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku, więc uruchamiamy kolejne projekty w tej dzielnicy m.in. Osiedle Królewskie. Zakup kolejnej działki w tej lokalizacji jeszcze bardziej zwiększy nasz potencjał kontraktacji – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Niedawno spółka przyjęła plan inwestycyjny o wartości do 150 mln zł na lata 2014-2016, który zapewni stabilny wzrost działalności firmy w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×