Tu jesteś:

Reorganizacja struktur IVG w Europie

Fot.: Fotolia

Fot.: Fotolia

W ramach repozycjonowania firmy, IVG wprowadza wiele zmian organizacyjnych zarówno na rynku niemieckim jak i w reszcie Europy. Polska jako jedno z dwu państw stanowi samodzielny region.

Od stycznia zarządzanie nieruchomościami IVG o wartości przekraczającej 20 mld euro, zarówno należącymi do firmy jak i klientów instytucjonalnych i indywidualnych, których spółka reprezentuje, leży w gestii oddziałów regionalnych i powiązanych z nimi filii.

Polska zostaje samodzielnym regionem. Zarządzać nim będzie tak jak to tej pory Maciej Zajdel, prezes IVG Poland. Podobnie Wielka Brytania, w której osobą odpowiedzialną za rynek pozostaje David Gibson.

Region Europy Północnej tworzą rynki: szwedzki, fiński i norweski, siedzibą główną regionu jest biuro w Sztokholmie. Kierować nim będzie Marlene Akerberg, do tej pory pracująca w biurze IVG w Helsinkach. Kolejnym z utworzonych regionów jest region Europy Południowo-Wschodniej, w którego skład wejdą nieruchomości z rynku Włoch, Węgier, Czech i Austrii, włącznie z filiami firmy w Mediolanie i Budapeszcie. Regionem zarządzać będzie Herwig Teufelsdorfer z wiedeńskiego biura IVG.

Za region Europy Południowo-Zachodniej odpowiedzialny będzie Christopher Linney. Siedzibą główną regionu będzie paryskie biuro spółki. W przyszłości do regionu dołączy rynek hiszpański razem z filią w Madrycie oraz oddział lizboński. Kraje Beneluksu, razem z filiami w Amsterdamie i Brukseli oraz oddziałem luksemburskim tworzą region Beneluksu zarządzany przez Bernarda Veithena.

Zmiany dotkną również IVG w Niemczech. Dostosowując się do zmian w branży, firma podzieliła rynek niemiecki na trzy oddziały: Północ, za którą odpowiada Lars Flechsig, Centrum – zarządzane przez Wolfganga Winkler-Sümnick oraz Południe z Michaelem Wolschonem jako osobą odpowiedzialną za region.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×