Tu jesteś:

Rekordowy rok 2015 dla Ghelamco Poland

Warsaw Spire

Ghelamco Poland zamyka rok 2015 z najlepszym od lat wynikiem komercjalizacji. Deweloper w ciągu ostatnich 12 miesięcy zawarł umowy na łącznie ponad 80 000 mkw.

Wolumen wynajętej przez belgijskiego dewelopera powierzchni przekroczył w 2015 roku 80 000 mkw. To najlepszy wynik nie tylko w 24-letniej działalności Ghelamco Poland, ale także tegoroczny
w skali polskiego rynku nieruchomości biurowych.

Firma w ciągu ubiegłych 12 miesięcy podpisała łącznie 14 umów najmu, w ramach obecnie rozwijanych projektów w Warszawie i w Łodzi, w tym m.in. w Warsaw Spire oraz Przystanku mBank. Do dużych transakcji zawartych przez Ghelamco należy najem 24 000 mkw. w ramach nowej, łódzkiej siedziby mBank oraz umowa z firmą Samsung na blisko 22 000 mkw. w kompleksie Warsaw Spire. W flagowym projekcie przy placu Europejskim, tylko w tym roku deweloper skomercjalizował przeszło 56 000 mkw. powierzchni.

W przyszłym roku firma planuje oddać do użytku projekty biurowe o łącznej powierzchni ponad 131 000 mkw. oraz rozpocznie realizację inwestycji obejmujących 265 000 mkw., w tym zapowiadanych projektów Sienna Towers i Warszawa Gdańska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×