Tu jesteś:

Rekordowe otwarcie II półrocza w TIM

TIM SA , największy polski dystrybutor materiałów elektrotechnicznych, rekordowo rozpoczyna II półrocze. Po siedmiu miesiącach obroty spółki osiągnęły prawie 424 mln zł, z kanału e-commerce przekroczyły 300 mln złotych.

Lipiec 2018 roku jest drugim najlepszym miesiącem w całej historii TIM S.A., bardzo niewiele ustępując rekordowemu październikowi ub. roku (66,86 mln zł).

Ze wstępnych szacunków wynika, że przychody spółki ze sprzedaży netto towarów i usług związanych bezpośrednio ze sprzedażą towarów wyniosły w lipcu 2018 roku 66,53 mln zł i były o 25,7 proc. wyższe od obrotów z analogicznego okresu poprzedniego roku.

W 2018 roku już trzykrotnie – w marcu, czerwcu i lipcu – nasze miesięczne obroty przekroczyły 60 mln złotych. Taki poziom do niedawna zarezerwowany był tylko dla miesięcy jesiennych, na które przypada szczyt zakupów związanych z pracami budowlanymi . Nieustająco działamy na rzecz pozyskiwania nowych klientów niezwiązanych bezpośrednio z tym sektorem, także za sprawą poszerzania oferty produktowej. Jak widać, przynosi to efekty – podsumowuje Piotr Tokarczuk, członek zarządu i dyrektor finansowy TIM

Obroty TIM SA po siedmiu miesiącach 2018 r. osiągnęły poziom 423,58 mln zł  i są wyższe o 20,1proc. od obrotów z okresu styczeń-lipiec 2017 roku.

Przychody z kanału e-commerce po siedmiu miesiącach 2018 r. przekroczyły 300 mln złotych.

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Sprzedaż prowadzona jest na TIM.pl, w aplikacji mobilnej mTIM, telefonicznie oraz poprzez ogólnopolską sieć biur i przedstawicieli handlowych.

Grupę Kapitałową TIM tworzą również: Rotopino.pl  EL-IT , spółka Sun Electro i 3LP . Ostatnia z tych spółek – w 100proc. należąca do TIM  – jest operatorem nowoczesnego centrum logistycznego w podwrocławskich Siechnicach.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×